Petra Hair Studio

Bir Tarzın Yaratılışı Saç Kesiminde Başlar!

Didim Petra Kuaför olarak saç kesiminin en büyük sırrını sizlerle paylaşıyoruz;
Kişinin yüzüne uygunluğu ve iyi taşınabilir olmasıdır. Saç kesimi çokça
deneyim ve eğitim gerektiren önemli bir alandır. Petra kuaför olarak Didim’de iyi saçlar keserek kadınların tarzına doğru yönü verebildiğimiz için çok mutluyuz.

Öncelikle saç kesiminde yüz şekli dışında kafa yapısını ve açıları çok iyi keşfetmek gerekiyor. En iyi kesimi yapabilmek için saçların çıkış ve uzayış yönünü takip ederek yapılan kesimdir. Saçların doğal düşüşü, kolay şekillenmesi ve daha uzun süre kalıcılığını ancak bu sayede yakalayabiliriz.

Uyguladığımız kesim tekniğinin yanı sıra kullandığımız makaslarımız ve diğer kesicilerde çok önemlidir Atalarımızın da dediği gibi “alet işler el övünür” sözü burada çok önemlidir. Fakat o aleti doğru kullanmayı bilmek gerekir. Bizler de en iyi bildiğimiz işi geliştirerek eğitimlerle güncelleyerek iyi noktalara getirdik.

Günlük hızlı kullanılabilen yıka-çık saç modelleriyle bir çok misafirimizin yüzünü Didim’de ve diğer şehirlerde hep gülümseterek mutlu ettik. Didim’in yeni konsept yaşam alanlı kuaför salonuyla aldığınız her hizmette mutluluk garantisini sizlere her zaman veriyoruz.

Didim’in güzel kadınları için Petra Kuaför olarak her zaman kendimizi yenileyerek ve güncelleyerek en iyisini yapacağımızın sözünü veriyoruz.

Tarzınız için Petra Hair Studio her zaman yanınızda! Görüşmek Dileğiyle…